Kliknutím zavřít
Kliknutím zavřít
Reklama
http://www.agata.cz / Domény / Internetové domény prodej / ZIVOTVPOHODE.cz - doména na prodej
foto
ZIVOTVPOHODE.cz - doména na prodej
Zařazeno do kategorie:
Internetové domény prodej
Vlastník domény:
Večernice, ČR
Dostupnost:
Ihned k dispozici
Cena 15000 CZK
ID zboží 000028
 
Sdílet položku:                

Související hesla:
Domény, Internet, Internetové domény, Investice, Obchod, Podnikání, Zdraví

Parametry:
.cz, Hubnutí/Slimming, Obchod/Business, Zdraví/Health

ZIVOTVPOHODE.cz - nyní na prodej

Doména byla využívána pro eshop s produkty pro ZDRAVÍ. Tento eshop si za celou dobu své existence díky reklamě a diskrétním službám vybudoval síť spokojených zákazníků. Koupí této domény ušetříte na reklamě a získáte nové zákazníky, kteří ani nepostřehnou, že jim zboží již dodává nový subjekt. Vaši cenu za doménu nabídněte. Děkujeme

Máte-li zájem o prodej této domény kontaktujte vlastníka prostřednictvím níže uvedeného formuláře nebo nás kontaktujte na +420 728 991247. Můžete též poslat odpovídající nabídku. Každou seriozní nabídkou se budeme zabývat. Doménu je možné získat výhodně i v balíku s jinými doménami prezentovanými na www.agata.cz nebo jiným než finančním plněním  v  odpovídající protihodnotě. 

Převod domény není časově náročný, podmínkou je ale spolupráce obou stran. Počítejte laskavě s tím, že bude vyžadována platba předem! Co nabízíme? Při prodeji nabízíme rychlé a seriózní jednání. Obchod zajistíme nekomplikovanou smlouvou, která chrání obě strany. 

Proč vlastnit tuto kvalitní doménuÚspěšný internetový projekt vyžaduje vhodnou a snadno zapamatovatelou doménu. Doména prezentuje internetový projekt často po desítky let. Při vyslovení názvu domény by návštěvníka mělo hned napadnout, jaký obsah doména nabízí. Doména by neměla obsahovat pomlčky. Jen tyto názvy domén totiž mají přirozenou návštěvnost. Spuštěním svého projektu na jiné než bezpomlčkové doméně budete jen posilovat svou konkurenci.

Kvalitní doména:
- efektivně a rychle buduje úspěšnou značku
- zvyšuje návštěvnost a tím i příjmy
- zlepšuje pozici ve vyhledávačích
- spojuje název domény s projektem

Věnujte prosím také pozornost akci, kdy můžete získat slevu při poskytnutí sídla pro Vaši firmu nebo mít toto sídlo dokonce zadarmo. Více info na: Sleva při současném objednání virtuální kanceláře a domény

Související:

Formulář pro zaslání poptávky: (položky označené * jsou povinné)
    

 
Reklama